Březen 2013

Musa

20. března 2013 v 20:42 | A. |  Parta WinX
Musa je víla hudby. Pochází z planety Melodie a má zvláštní nadání pro hudbu, jíž se věnuje celá rodina. Má přirozené vyšetřovací schopnosti a dobře si všímá drobností, takže se z ní stala přebornice v řešení záhad. Není princezna jako Bloom, Layla a Stella. Obyvatelé jejího království jsou velmi trpěliví lidé, kteří celým srdcem milují hudbu - téměř to jediné, co znají a mají rádi.

Musa se většinou drží stranou, ale to neznamená, že je nabručená. Je jen tolik zaposlouchaná do hudby, že její náladu často určuje to, jakou hudbu právě poslouchá. Je oblíbená, protože svým detektivním instinktem vždycky odhalí všechna tajemství svých přátel. Na druhou stranu s ní její kamarádky mohou mluvit úplně otevřeně a mají přitom jistotu, že jejich tajemství jsou u ní bezpečně ukrytá.Flora

20. března 2013 v 20:40 | A. |  Parta WinX
Flora je Víla přírody a čerpá svoji veškerou energii z květin, rostlin a všelijakých trav. Má hluboké znalosti o všech možných bylinkách, takže se velice dobře vyzná v přípravě kouzelných lektvarů. Flora pochází z planety Lynphea. Všichni její obyvatelé jsou mírumilovní a uvolnění, rádi se procházejí po loukách a vdechují vůni květin. Její kvetoucí království je nade vší pochybnost z celé Magické dimenze nejkrásnější.

Přes útlý věk se Flora chová z celé skupiny nejdospěleji. Je jednoznačně nejmoudřejší a nejpřemýšlivější ze všech. Kdykoli se její přátelé začnou hádat, snaží se jejich spory urovnat. Je pro skupinu velice důležitá, protože ví, kdy v boji proti čarodějnicím vytrvat a kdy se raději zastavit a zamyslet se, jak dál.
Tecna

20. března 2013 v 20:39 | A. |  Parta WinX
Tecna je Vílou technologie a čerpá energii ze všech technologických a energetických zdrojů. Je z celé skupiny nejvzdělanější a vyniká ve všech vědeckých předmětech. Tecna pochází ze Zenitu, technologického království, kde se všechno soustředí na vědecký pokrok. Její rodiče do ní vkládají velké naděje a Tecna se chce stát nejlepší vílou technologie.

Výborná znalost vědy pomáhá Tecně sestrojovat přístroje, jejichž pomocí dostává sebe i své přátele z průšvihů. Je velmi štědrá a když si někdo z jejích blízkých něco přeje, dokáže ho překvapit nějakým neobyčejným vynálezem, ze kterého mají všichni velkou radost. Hodně spoléhá na vědu a na logiku, což jí někdy brání v prožívání pocitů, ale ke skupině zjevně chová velkou náklonnost.Layla/Aisha

20. března 2013 v 20:37 | A. |  Parta WinX
Layla je Vílou vln. Má schopnost ovládat vodu a magickou tekutinu (Morphix), která slouží k chytání nepřátel do pasti. Je sportovně založená, energická a má neobvyklé taneční nadání. Layla je princezna z planety Andros, kterou téměř zničila voda, která obklopuje obydlené části země. Žijí tam mořské panny, magické strážkyně těchto vod a věrní spojenci Layliných rodičů.

Layla bláznivě miluje moře a všechny možné sporty. Ve všech sportovních disciplínách vyniká díky své eleganci a energii, kterou umí vyjádřit za všech okolností. Poté, co se stala vílou, dokázala výborně spojit svou tělesnou zdatnost s kouzelnictvím. V bitvě vyniká její fyzická odolnost a výbušná energie. Svoji statečnost neustále dokazuje tím, že bojuje v první linii.Stella

20. března 2013 v 20:34 | A. |  Parta WinX
Je vílou Zářícího slunce a princeznou Solarie, planety, kde jsou všichni lidé velmi šťastní a srdeční. Její rodiče se rozvedli a Stella nesnáší svou macechu, protože si myslí, že si vzala jejího otce jen kvůli penězům. Ráda by viděla své rodiče opět spolu, protože je oba má moc ráda. Ví, že v tom její kouzla nic nezmohou, přesto stále doufá, že uvidí rodinu jednoho dne znovu pohromadě.

Stella je nejlepší kamarádka Bloom, chodí všude spolu a všechno dělají společně. Typické pro Stellu je její srdečné a optimistické založení, takže podle ní má každý problém jednoduché řešení. Je to velmi citlivá dívka, která se stará o potřeby druhých, ale také je velmi marnivá a zbožňuje oblečení a nákupy.Bloom

20. března 2013 v 20:33 | A. |  Parta WinX
Bloom je Víla Dračího ohně a je z celé skupiny Winx nejmocnější, protože ve svém nitru přechovává Dračí oheň. Její nejúčinnější zbraní je vrozená schopnost vycítit nebezpečí, což jí v kombinaci s její bystrostí pomáhá zdolat i ty nejobtížnější výzvy.

Na počátku první sezony se Bloom domnívá, že je pozemskou bytostí a dcerou Mikea a Vanessy. Velmi záhy se však dozví, že byla v útlém dětství adoptovaná - hasič Mike ji našel uprostřed ohně, který jí naštěstí neublížil. Ve snech se jí zjevuje Daphne, díky níž Bloom zjistí, že je její sestrou. Bloom se také dozví, že je princeznou ztracené planety Domino, na které je ukryt Dračí duch a ona je vílou-strážkyní tohoto pokladu - největší síly Magické dimenze.
WinX Club, kniha první: #1

19. března 2013 v 18:04 | A. |  WinX Club, book #1
(↑Jak si můžete všimnout, předtím tady byla jiná úvodka, tahle je nová↑)
WinX Club - první FanFiction na tomhle blogu. Je to vlastně o dcerách WinX.
FF bude rozdělena na několik sérii (jako klasické WinX) - a taky tam budou přeměny (Charmix, Enchantix...).
Pusťte se do čtení, pokud chcete!
(Jinak vás chci upozornit, že tenhle příběh je pouze z mojí hlavy. Neopičím se např. po thebelievix.blog.cz, jak by možná mohlo někoho napadnout. Je vážně pouze z mojí hlavy!)


Postavička Tecna Believix :-)

13. března 2013 v 20:59 | A. |  Obrázky
Tak mám Tecnu Believix - postavičku z Kinder vajíčka :)
S kámoškama jsme byly na táboře a koupila jsem nám Kinder vejce s růžovou čepičkou. A tohle jsem měla uvnitř:

Jen mě mrzí že jsem nehmátla po jiných pro kámošky (měly tam jakýsi blbiny).

Info k FF WinX Club, book #1

13. března 2013 v 20:01 | A. |  WinX Club, book #1
Ahoj.
Mám tu pro vás info k chystané FanFiction WinX Club, book #1.
(informace o postavách, úvod)
PS: Budu se snažit aby to nebylo podobné FF Verri (thebelievix.blog.cz)

Rain nastupuje do prvního ročníku na střední škole. Ze začátku si najde kamarády, a zároveň i nepřátele - a to rovnou pět dívek: Shine, Lissu, Monu, Lani a Sarah. Šest dívek se navzájem nenávidí a dělá si naschvály, do té doby, než školu napadne obrovská nestvůra. Šestice objevuje své schopnosti a dozvídá se stále více o minulosti svých matek.
WINX CLUB JE ZPĚT!

INFO O POSTAVÁCH:

RAIN
Věk: 16 let
Barva očí: světle modrá
Barva vlasů: zrzavá
Rodiče: Bloom a Sky
Schopnost: Dračí oheň
Přítel: Aaron
Záliby: Novinařina, focení
Oblíbená barva: Tmavě modrá
Povaha: Milá, sebevědomá, tvrdohlavá
Nesnáší: Pomlouvání
Miluje: Své auto. Říká mu "zlatíčko" či "andílku".

SARAH
Věk: 16 let
Barva očí: zelená
Barva vlasů: tmavě hnědá
Rodiče: Flora a Helius
Schopnost: Příroda
Přítel: David
Záliby: Malování, skicování a zahradničení
Oblíbená barva: Žlutá, oranžová
Povaha: Upřímná, laskavá, skromná, výbušná
Nesnáší: Ničení přírody
Miluje: Umění. Jejich zahrada vypadá díky Sarahině práci úžasně!New Sirenix 2D Transformation

11. března 2013 v 15:25 | A. |  Přeměny
I tahle je hezká, ale mně se líbí ta první 2D :-)

Design 0.2

11. března 2013 v 13:11 | A. |  Designy blogu
S kým/čím: Flora Believix
Doba vytváření: Ani nevím :D
Pořadí: 2.


Spring competition

5. března 2013 v 20:59 | A.
Za chvíli je tu jaro...
Těšíte se? Já celkem ano, protože pojedu na jarní víkendovku s kamarádkami... ♥
No, jinak mě napadlo, že bych mohla uspořádat nějakou jarní soutěž o ceny (diplomy, avatary, animace, blendy...). Jestli budete chtít si zasoutěžit, tak napište do komentářů.

Vaše Velikonoční Easter A. :-D

Volný design #1 - Musa Harmonix

4. března 2013 v 20:41 | A. |  Volné designy
^^Já tu grafiku tak miluju^^

Dnes vám přináším volný design s Musou Harmonix - dala jsem si s ním (jako s tím orámováním stránky) celkem velkou práci, tak bych byla ráda, kdybyste mi napsali do komentářů že si ho berete :).


Sbohem čtvrtá série, vítáme pátou!

3. března 2013 v 19:34 | A. |  WinX club
Tak dnes byl poslední díl čtvrté série...


Abych pravdu řekla, čtvrtá série mi moc chybět nebude. Nelíbilo se mi oblečení WinX ani proměna Believix (sice je mocná, ale mně se teda moc nezalíbila) - a proto se hrozně těším na 5. sérku!

Jinak pro info:
Na Barrandov bude opakování 3. série, potom (myslím) opáčko 4. a nakonec vytoužená 5. !

(BLOG ASI TEĎ NĚJAK BLBNE, PROTOŽE MI SEM NEJDE DÁT VIDEO A FURT MIZÍ :/)