WinX Club, kniha první: #1

19. března 2013 v 18:04 | A. |  WinX Club, book #1
(↑Jak si můžete všimnout, předtím tady byla jiná úvodka, tahle je nová↑)
WinX Club - první FanFiction na tomhle blogu. Je to vlastně o dcerách WinX.
FF bude rozdělena na několik sérii (jako klasické WinX) - a taky tam budou přeměny (Charmix, Enchantix...).
Pusťte se do čtení, pokud chcete!
(Jinak vás chci upozornit, že tenhle příběh je pouze z mojí hlavy. Neopičím se např. po thebelievix.blog.cz, jak by možná mohlo někoho napadnout. Je vážně pouze z mojí hlavy!)12.září - No, tak jak začít.
Jmenuji se Rain a tohle je můj první zápis do tohohle "deníčku". Máma chtěla abych si začala zapisovat svoje poznámky, prý až si je jednou přečtu, budu ráda že jsem si je psala. Zajímalo by mě, jestli si i ona psala deník. O máminém životě toho stejně moc nevím. Když mi bylo přibližně dvanáct, tak jsem v šupleti v ložnici našla staré fotoalbum. Byla tam ještě mladá s nějakýma svýma kamarádkama. Tak by mě zajímalo, kdo to je.

Rain zaklapla deník a pohladila ho po přední straně. Napadlo ji jak bude asi vypadat její dítě, až tenhle deník najde. Potěšeně se ušklíbla. Odložila deník na konfereční stolek a zachumlala se do peřiny. Zavřela oči a přemýšlela o nadcházejícím dnu, který má jako obvykle strávit ve škole. Když vtom něco zaslechla, nějaké tiché bouchání. Bouchání do jejího okna. Vstala a odhrnula závěs. Potichu otevřela okno a nahlédla do nádherné, teplé noci. Pod jejím oknem se rýsovala postavička, podobající se 16ti letému teenagerovi.
"Aarone! Co tady děláš?" vyjekla vyděšeně. "Jdu za tebou," odpověděl a bez problémů vylezl po okapu k Rain. Aaron byl Rainin spolužák, se kterým se seznámila na začátku roku. Byl fajn, měl rád stejnou hudbu a stejné sporty ale byl tu háček - Aaron přítelkyni měl. "Neměl bys tady být," poznamenala Rain zbytečně. "Musel jsem tě vidět," řekl a usmál se. "Vždyť mě uvidíš zítra ve škole," ušklíbla se Rain, vtáhla Aarona dovnitř a zavřela okno. "To je jiná," odpověděl a se zájmem se podíval na kresby na zdi. Obvzláště ho zaujala kresba dvou postav (líbajících se) v dešti.
"To je... úžasné!" vydechl a podíval se na Rain, která se posadila na postel. Když vyslovil slovo "úžasné", zatetelila se blahem. Potom si prohlédl zbytek Raininých kreseb. "Co je tohle?" ukázal na poslední kresbu.
"Víla," odpověděla Rain zahanbeně. Zdálo se jí dětinské, že si v šestnácti letech kreslí víly, ale prostě ji to bavilo.
"Je to divné?" zeptala se. Aaron si pečlivě prohlédl vílu a řekl: "Ne."
Rain spadl kámen ze srdce.
Víla na kresbě měla na sobě světle modré šaty se stuhou kolem pasu. Křídla byla neobyčejná - skoro na papíře zářila. Měly tvar podobající se obyčejnému květu (ačkoliv se nedalo říct, že by byly "obyčejné"). "Máš ráda víly?" zazubil se Aaron. Trapááás! znělo Rain hlavou. "Moc ráda je kreslím," řekla Rain a cítila jak rudne. "Jinak, kdy jsi kreslila tu kresbu v dešti?" zeptal se a rozepl si zip na své Adidas bundě. Rain měla pocit, jako by jí hlavou prolétly srdíčka. "Na začátku roku," řekla a naznačila rukou aby si sedl k ní na postel.
Poslechl a zadíval se jí do očí. Má krásný oči, pomyslela si Rain a dále se rozplývala nad světle zelenými oči.
Blížili se k sobě blíž, a když to vypadalo, že se políbí, ozvalo se z chodby: "Rain, s kým to mluvíš?"
Rain vyděšeně vyjekla a vystrčila Aarona ven z pokoje. Ještě než okno zavřela, špitla "ahoj" a zamávala mu prstíky. Pak nevinně zalehla do postele a usmála se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fai Fai | Web | 23. března 2013 v 17:19 | Reagovat

Pánííí!! Skvělí!! Je to nádherný příběh a píšeš vážně nádherně! :) Nemůžu se dočkat na další díl :)

2 A. A. | Web | 1. dubna 2013 v 13:25 | Reagovat
3 Tecninka Tecninka | Web | 24. května 2013 v 18:46 | Reagovat

Super,já mám taky na stránkách příběhy! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama